Ból i ucisk w dolnej części pleców

Dzień dobry. Mąż był dzisiaj na USG jamy brzusznej gdyż od dłuższego czasu czuł ból/ucisk w dolnej części pleców. Lekarz zlecił morfologię i badania moczu, które wyszły w normie plus dodatkowo usg. Na USG wszystko wyszło ok oprócz śledziony. Jest opisana w taki sposób: śledziona we wnęce widoczna zmiana lita 76x67 mm (wychodząca z przestrzeni zaotrzewnowej?). Węzły chłonne zaotrzewnowe powiększone do 37mm. Dostał skierowanie do chirurga który ma zlecić TK. Ale denerwujemy się co to może być.

Witam , nie potrafię na podstawie tych danych powiedzieć nic autorytatywnego - należy czekać na wyniki badań dodatkowych!!! z.żurawski