Ból i ucisk w dolnej części pleców
Dzień dobry. Mąż był dzisiaj na USG jamy brzusznej gdyż od dłuższego czasu czuł ból/ucisk w dolnej części pleców. Lekarz zlecił morfologię i badania moczu, które wyszły w normie plus dodatkowo usg. Na USG wszystko wyszło ok oprócz śledziony. Jest opisana w taki sposób: śledziona we wnęce widoczna zmiana lita 76x67 mm (wychodząca z przestrzeni zaotrzewnowej?). Węzły chłonne zaotrzewnowe powiększone do 37mm. Dostał skierowanie do chirurga który ma zlecić TK. Ale denerwujemy się co to może być.

MĘŻCZYZNA, 42 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam , nie potrafię na podstawie tych danych powiedzieć nic autorytatywnego - należy czekać na wyniki badań dodatkowych!!! z.żurawski