Ból lewego jajnika w 22. tygodniu ciąży

Witam, Jestem w 22 tyg ciąży, od wczoraj nieprzerwanie odczuwam ból lewego jajnika. Jest to ból o charakterze tępego kłucia przechodzącego w lekkie rozciąganie w momencie zmiany pozycji leżenia, wstawania z krzesła, skrętach, zgięciach, w pozycji nieruchomej odczuwam wyłącznie lekkie rozpieranie. Brak upławów, gorączki. Dzień przed wystąpieniem objawów byłam na wizycie ginekologicznej (badanie usg) wszystko było w porządku.

Takie dolegliwości mogą być same w sobie związane z rozwojem ciąży, pobudzeniem hormonalnym organizmu. Jeśli dolegliwości nie będą ustępować, słabnąć radzę ponownie udać się na kontrolę do swojego ginekologa prowadzącego.