Ból po lewej stronie pod sercem przy refluksowym zapaleniu przełyku

mam pytanie do kardiologa - mam refluksowe zapalenie przełyku, bóle kręgosłupa - od jakiegoś czasu dopada mnie ból po lewej stronie pod sercem a nieraz po środku.Ostatni ból po środku piersi trwał ok,1 godz, poszłam zrobić usg serca i wyszło dobrze. w 2016 r.zrobiłam badanie echo serca i również wyszło dobrze.Biorę leki na nadciśnienie i w takich bolesnych momentach mierzę ciśnienie i jest normalne np 130/78 puls 63.czy to ból serca , czy w czasie bólu ciało w tym miejscu jest gorące czy zimne

Lek. Tomasz Budlewski

Aby określić czy ból wynika z dolegliwości serca konieczny zapis ekg w czasie bólu lub większa ilość danych odnośnie bólu aby określić czy napewno to ból stenokardialny