Ból pod szczęką w okolicy węzła chłonnego szyjnego

Witam od dłuższego czasu borykam się z bólem pod szczęką w okolicy węzła szyjnego, ale od początku. Kiedyś stomatolog wyrywał mi 8 i tak mnie bolało jakby razem z zębem ciągnął węzeł chłonny(podobno jakies tam zapalenie) Czasami jest tak że ból jest od pocżatku szczęki po prawej strony tak jakby do węzła chłonnego. Byłem z tym u stomatologa bo myślałem, że boli mnie to od zęba, ale miałem dość głęboko wiercone, a ból nie ustępował. Stomatolog stwierdził że to nie od zębów i nic nieczuje pod palc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty laryngologa. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.