Ból podczas pierwszego razu

Witam! Niedawno wraz z partnerem zdecydowaliśmy się na "pierwszy raz". Niestety nie udało się. Podczas seksu oralnego, czy też stymulacji za pomocą palców nie odczuwałam bólu. W trakcie wchodzenia członka w pochwę nie odczuwałam dyskomfortu. Dopiero w pewnym momencie poczułam opór, ból, wręcz piekący, którego nie mogłam wytrzymać. Czy to możliwe, aby była to błona dziewicza, czy raczej jest to powód "nierozciągnięcia" ścian pochwy albo stresu? Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Obie przyczyny są możliwe, jednak bardziej prawdopodobne jest nieprzystosowanie pochwy do penetracji. Więcej mógłbym powiedzieć po przeprowadzeniu badania.