Ból podczas pocierania łechtaczki

dzień dobry , mam problem podczas pieszczenia łechtaczki i sfery intymniej , jest mi przyjemnie ale nie długo, szybko pojawia się także ból , nie mogę dojść bo nagle czuje taki ból , że na lekki dotyk mam ciarki i moje ciało się wygina . czy coś jest ze mną nie tak ?

Witam. Przyczyn opisywanej dolegliwości może być bardzo wiele, np.mechaniczne uszkodzenie (np.otarcie naskórka), infekcja, nerwoból. Ważny jest również czynnik psychologiczny – samo mechaniczne pobudzanie sfer erogennych bez uczucia podniecenia może też skutkować bólem, podobnie jak różnego rodzaju zahamowania natury psychicznej. Tak naprawdę rozstrzygająca jest diagnostyka w gabinecie u specjalisty seksuologa, gdzie można w bezpiecznej atmosferze i z gwarancją poufności omówić swoje problemy. Specjalista zada odpowiednie pytania i zaproponuje najbardziej odpowiedni rodzaj pomocy (lekarskiej lub psychoterapeutycznej).