Zapytaj lekarza

7 3 7 , 0 3 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból w klatce piersiowej, przyspieszona akcja serca, duszności

Witam, mam 19 lat i martwi mnie stan zdrowia, od lipca miałem różne dziwne objawy ; ból w klatce piersiowej, przyspieszona akcja serca, duszności, czułem drapanie w gardle i chrzakalem, trafiłem do szpitala gdzie zrobiono mi ekg, zdjęcie płuc, morfologie razem z biochemia na narządy które zlecił lekarz, wszystko było w normie, potem miałem dretwiejacy ból krzyża, ograniczona ruchomośc karku, mam zazolcenie skóry przy paznokciach i pod oczyma,ból brzucha i zębow usg brzucha w normie pomocy
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Czy EKG może boleć?

EKG, inaczej elektrokardiografia, to bezpieczne badanie serca. Ale czy może ono boleć? Na ten temat wypowiada się specjalista - dr Piotr Gryglas, kardiolog.

Tak niecharakterystyczne objawy nie pomogą. Żaden z nich nie wzbudza większego niepokoju i każdemu się zdarzają. Przeszedł Pan podstawową diagnostykę, która wykluczyła patologię. Czy zastanowił się Pan nad sposobem odżywiania, poziomem aktywnego wypoczynku, uprawianiem sportu, ograniczeniem stresu, zmianą nastawienia na bardziej pozytywne myślenie? Bardzo młody wiek pozwala na zrobienie wielu zmian i warto to zrobić od razu. Mięśnie przykręgosłupowe, które się odpowiednio wzmocni postawią Pana na nogi i skończą się dolegliwości bólowe, o których Pan pisze.

Specjalista w zakresie chirurgii ogólnej, onkologicznej i estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy