Bóle biodra promieniujące do pachwiny po ćwiczeniach

miesiac temu cwiczylam bez rozgrzewki i dzien pozniej zaczelo bolec mnie biodro i boli mnie do dzisiaj promieniujac do pachwiny, nie moge spac na boku, kazdy ruch sprawia bol, czy to zbieg okolicznosci czy bol powiazany jest ze sportem.

Dolegliwości bólowe związane z przeciążeniem wskutek uprawiania sportu są dominujące. Przyczyny mogą być jednak bardziej złożone i wymagają głębszej analizy. Wskazane jest postępowanie zachowawcze (wyeliminowanie czynnika sprawczego, odpoczynek, leki p/bólowe) i konsultacja ortopedyczna.