Bóle brzucha i kołatanie serca po obudzeniu się

Witam , od wstania mija godzina jem śniadanie po chwili boli mnie brzuch kołacze mi serce i bardzo żle się czuje . Mam jeszcze częste oddawanie moczu. Mam zimne ręce i nogi i suchość w ustach. Dziś trzyma mnie dość długo jest godz.15.17 ja od rana żle się czuje co może być przyczyną takiego stanu.Pozdrawiam

Witam. Opisane objawy sugeruję przede wszystkim zaburzenia o charakterze nerwicowym. Przede wszystkim konieczny jest kontakt z lekarzem poz który przeprowadzi bezpośredbie badanie i pokieruje diagnostyką.