Bóle brzucha i zmęczenie po intensywnej pracy

W zeszłym tygodniu pracowałam po 12 godzin przez kilka dni (praca fizyczna , cały czas na nogach). Mimo iż miałam dzień wolny nadal jestem zmęczona. W dodatku zaczął mnie boleć brzuch , zupełnie jak przed okresem. Czy to możliwe żebym przez ten "maraton" dostała aż tak dużo wcześniej - jakieś 10 dni?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości jak najbardziej mogą być konsekwencją tak intensywnej pracy.