Bóle brzucha u 4-latki

moja 4 letnia córka skarży się bardzo często na ból brzucha robiłam jej usg w wyniku jest napisane liczne powiększone węzły chłonne kreżkowe dł.do 22 mm i nie wiem czy mam się tym martwić i czy to coś poważnego

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Powiększone węzły chłonne krezkowe mogą być spowodowane infekcją. Nie można jednak wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Proszę udać się z dzieckiem do specjalisty pediatry, który wdroży odpowiednie postępowanie.