Bóle brzucha u 4-latki
moja 4 letnia córka skarży się bardzo często na ból brzucha robiłam jej usg w wyniku jest napisane liczne powiększone węzły chłonne kreżkowe dł.do 22 mm i nie wiem czy mam się tym martwić i czy to coś poważnego

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Powiększone węzły chłonne krezkowe mogą być spowodowane infekcją. Nie można jednak wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Proszę udać się z dzieckiem do specjalisty pediatry, który wdroży odpowiednie postępowanie.