Bóle między miednicą a nogą po pęknięciu kości

witam, 3 lata temu mialem 5 pęknięc kosci, 3 pęknięcie na kosciu miednicowym i 2 na nodze przy samym miednicowym kosciu pęknięcie tarli sie o kosc miednicowy strasznie bolalo, leżałem w szpitalu i 2,5 miesiace w domu, po 3 latach jeszcze daje o siebie znac, prawie każdy dzień daje jakis bol, i jak porabie cos fizycznego zaczyna bolac miedzy kosciem miednicowym i noga. Czy to prawda chirurg mówił w szpitalu ze to na cale zycie? ze czesto moze bolec, i na starosc jeszcze wiecej?

Z reguły tak niestety jest. W przypadku urazów pozostaje po nich ślad, który może być nawet bardzo dokuczliwy. Sugeruje się prawidłowo przeprowadzaną rehabilitację we własnym zakresie po przeszkoleniu przez rehabilitanta.