Bóle podbrzusza i żołądka po wymrażanej nadżerce

Witam . 4 dni temu miałam wymrażana nadżerke. Na 3 dzień pojawił sie ostry ból pobrzusza ,żołądka oraz kręgosłupa. W nocy wystąpiło miesiączkowanie co tylko nasiliło ból. Z informacji które znalazłam w internecie wynika, że ten zabieg powinien być wykonywany po menstruacji a nie na chwile przed nią. Czy to może być przyczyną tak ostrego bólu? Rana nie miała szans zagoic sie w tak krótkim czasie ? Dodam, że nie zażywam antykoncepcji, nigdy nie rodziłam i nie miewałam bolesnych miesiączek.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza ginekologa. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.