Bóle rwy kulszowej u 57-latki

Mam bóle wywołane rwą kulszową. Dostałem skierowanie w Warszawie do poradni specjalistycznej. Okres oczekiwania 5-6 miesięcy na wizytę u lekarza. Gdzie i jak mogę skrócić ten okres.

Lek. Tomasz Budlewski

Niewiele w tym zakresie mogę pomóc. Jedyną radą, którą mogę udzielić to zgłoszenie się do swojego lekarza POZ, lekarz ten najlepiej orientuje się gdzie może być szybciej. Albo proszę wejść na strony NFZ i poszukać konkretnych miejsc w których przyjmuje specjalisty i po prostu wydzwonić, być może gdzieś akurat miejsce się zwolni.