Bóle w okolicach mostka a wrzody żołądka

witam.mam reflukf żoładkowo-przełykowy, przyjmuję cotroloc od od paru lat z małami przerwami.Czy silne bóle w okolicach mostka są z tym związane?Trwaja kilknaście minut, czuję wtedy jakbym miała jakies przeszkody między przełykiem i żołądkiem...(a może to już wrzody?).Diękuję i czekam na odp.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

bóle w okolicy mostka mogą być i częst są oznaką choroby refluksowej, ale dla pewnosci proszę zgłosić się do gastrologa.

Pozdrawiam serdecznie