Bóle w okolicach odbytu podczas snu

Mam 39 lat. Już po raz kolejny mdleje w nocy. Budzi mnie ból w okolicach odbytu :( idę do ubikacji ale tam nic się nie dzieje. W drodze powrotnej mam szumy w uszach i potem budzę się na podłodze. utrata przytomności trwa chwilę bez żadnych drgawek czy slinienia. Robiłam badanie EEG głowy rezonans nic nie wykazały. Od strony kardiologicznej tez jest ok. Co to może być proszę o odpowiedz ....

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest określić przyczynę na podstawie samego opisu. Jeżeli powyższe konsultację wykluczyły określone przyczyny w zakresie tych specjalności proponuję udać się w celu diagnostyki bólów odbytu. proszę udać się do chirurga ogólnego lub proktologa.