Bóle zębów i zaczerwienienie dziąsła

Witam, wybieram się do dentysty ale przed wizytą chciałbym wiedzieć co mnie czeka.. a czeka na pewno nic miłego. Więc pokrótce: zęby 1ki i 2ki, sa jakby luźne, nad nimi czasami powstają pęcherzyki czasem białe - pewnie z ropą, czasem czerwone - z samą krwią. Co jakiś czas (może co pół roku) zaczynają mnie boleć zęby po prawej stronie - piszę zęby ale nie wiem czy to ząb czy zęby, czy ból idzie od oka, ucha czy zatok. Masakra, spać nie idzie. Nie jest to ciągły ból - raz boli raz nie.

Witam serdecznie,
To co pani opisuje, to tworzący się stan ropny dookoła zębów. Okresowy ból zębów też sugeruje nam, że dzieje się z nimi coś niedobrego.
Należy jak najszybciej udać się do stomatologa! Pamiętajmy, że każdy przypadek stanu ropnego jest czymś bardzo groźnym dla naszego zdrowia, więc nie powinniśmy lekceważyć tego typu objawów i udać się jak najszybciej do swojego lekarza!