Bolesna plama w okolicach sromu

w okolicach sromu tuz przy wejsciu do pochwy,mam bolesna plamke jej brzegi sa ciemniejszego koloru rozowego,przy chodzeniu w bieliznie ocieram sie i pojawily sie kropelki krwi jest to bolesne przy oddawaniu moczu,uczucie pieczenia ,czy moze to byc spowodowane otaeciem przy stosunku bo spory czas temu spotykalam sie z kilkoma mezczyznamii po stosunku z jednym z nich od razu czulam pieczenie,myslac ze samo minie nic z tym nie zrobilam,dopiero po uplywie okolo miesiaca pozniej kupilam masc w aptec

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą mieć podłoże grzybicze. Wskazana jest wizyta u lekarza ginekologa.