Bolesność brzucha a kolka jelitowa

Witam. Czasami mam ostry ból brzucha po lewej stronie po srodku. czasami jest bardzo silny. Czy to może być kolka jelitowa???? I czy to może być spowodowane refluksem żoładka. helikobakter pylori???? Iczasami boli mnie żołądek??? Co to może być

Aleksander Ropielewski

Konieczne badanie lekarskie i kontakt z lekarzem. Objawy są mało specyficzne i mogą wynikać z wielu przyczyn dlatego nie jestem bez badania w stanie postawić rozpoznania.