Bolesność w klatce piersiowej na tle nerwowym u 24-letniej osoby

Witam, mam dość męczące objawy, wydaje mi się, że jest to na tle nerwowym. W momencie kiedy muszę coś zrobić strasznie się spinam, a potem kuje mnie w różnych miejscach w klatce piersiowej, puls mam przyśpieszony (serce mi wali, ale ciśnienie jest w normie). Czuje jakieś dziwne skurcze w rękach. Dodatkowo pracuje fizycznie i odczuwam ból kręgosłupa. Miałam robione ekg, badania na tarczyce, glukozę i morfologie. Wszystko ok. Czy to jest wszystko na tle nerwowym?

Aleksander Ropielewski

Wiele wskazuje, że przyczyną może być podłoże emocjonalne dlatego warto skontaktować się z psychiatra lub psychologiem w celu potwierdzenia/wykluczenia podłoża psychogennego Pani dolegliwości.