Bradykardia zatokowa i uczucie opuszczania własnego ciała

Witam. Czy bradykardia zatokowa może być przyczyną jakiś zaburzeń psychicznych? Jestem kompletnie wycienczony i pozbawiony sił, non stop chcialbym spać ale nie mogę zasnąć (dreszcze, uczucie wychodzenia z wlasngo ciała) ponadto czuje jakby ciało nie było moje jakbym był tylko takim obserwatorem wszystkiego dookoła... Już nie daje sobie z tym rady, mysle ze zycie jest bez sensu i ze wygladaloby lepiej gdyby mnie nie bylo ... prosze o jakas rade i pomoc ...

Dzień dobry, trudno odpowiedzieć na pańskie pytanie na podstawie powyższych informacji. Zachęcam do kontaktu z psychologiem aby dokładniej zdiagnozować pański problem. Pozdrawiam.