Brak 7 dniowej przerwy a ciąża

witam , zmieniłam tabletki antykoncepcyjne i jak skończyłam stare opakowanie nie zrobiłam 7dniowej przerwy i od razu zaczęłam brać nowe i okres się nie pojawił czy to normalne czy powinnam się obawiać ciąży? dziękuję za odpowiedź

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witaj,
jeżeli nie zrobiłaś 7 dniowej przerwy to krwawienie z odstawienia się nie pojawiło bo właśnie nie było tej przerwy. Jeżeli w czasie tego opakowania wykonasz przerwę oraz przyjmujesz regularnie tabletki krwawienie z odstawienia się pojawi.
Pozdrawiam!