Brak akceptacji swojego wyglądu i grubości ud

Dzien dobry mam 177 cm i 65 kg wagi mimo to czuje sie grubo nie akceptuje sie swoich ud chcialabym schudnac ale nie mam wystarczajaco silnej woli cokolwiek zjem mam okropne wyrzuty czuje sie dobrze tylko wtedy gdy nie jem prosze o rade co z tym zrobic jak sie zmobilizowac.

Witam,

Pani waga jest idealna, co nie oznacza, że ciało będzie jędrne i umięśnione. Właściwie waga jest bardzo ogólnym wskaźnikiem - nie wiem ile właściwie jest tkanki tłuszczowej, mięśniowej, masy kostnej czy wody.
Dobrze by było gdyby zmierzyłaby sobie Pani obwody - one wskażą czy traci Pani tkankę tłuszczową czy nie.
Myślę, że dobrze by było zastosować zbilansowaną dietę oraz ćwiczenia skoncentrowane na wyszczupleniu ud (bardzo dobrze sprawdzają się prawidłowo wykonywane squady z obciążeniem).
Przede wszystkim niejedzenie jest najgorszym rozwiązaniem, jakie mogła Pani wybrać. Dieta powinna być po prostu prawidłowo ułożona w połączeniu z ćwiczeniami nie tylko poczuje się Pani lepiej (przecież jeśli Pani nie je to jak ma mieć chęć i energię do ćwiczeń? Naturalne jest to, że się Pani nie chce tego robić) a wygląd też ulegnie zmianie.

Polecam zapoznać się z naszym programem, gdzie oprócz diety i ćwiczeń może Pani skorzystać z opieki dietetyka, który czuwa nad realizacją Pani celu. Zapraszam tutaj: http://kalorynka.pl/

Pozdrawiam,
mgr dietetyk
A. Erdmann
www.kalorynka.pl