Brak chęci do poznawania nowych słów u dziecka

Witam .Jestem mama prawie duletniego urwisa.Maly jest dosc niesfornym dzieckiem, latwo przyswaja wiedze jednak martwi mnie jego mowa. Problem lezy w tym ze gdy chce by powtorzyl jakies slowo zaraz pada w zlosc jest oporny na powtrzanie slow woli pokazwac mowic ,,eee,, jak czegos chce niz mowic ,Staramy sie duzo do niego duzo mowic opowiadac Kiedy jest sam przy zabawkach chetniej wymawia po swojemu slowa.Co w zwiazku z tym robic jak go zachecic do nauki slow.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto udać się z dzieckiem do lekarza, który oceni prawidłowość rozwoju.

Witam. Jeśli niepokoicie się Państwo o rozwój mowy dziecka, to radziłabym udać się na konsultację do logopedy specjalizującego się w pracy z małymi dziećmi. Z wyrazami szacunku. Anna Tońska-Szyfelbein