Brak efektów odchudzania rok po porodzie

witam.otoz mam problem ze schudnieciem.nie jestem otyła,mam 35 lat,4 lata jestem po porodzie,waze 64 kg,wzrost 163cm.stosuje diete,czesto glodowki,cwicze na orbitreku,duzo ruszam sie a waga stoi w miejscu.to trwa juz rok.jak tylko sie poddam i 1 dzien podjem to od razu tyje,nawet kg dziennie.tyje w mgnieniu oka jak tylko cos zjem,nie chudne jedzac warzywa i owoce co jest przyczyną?inna osoba juz w rok zrzuciła by nawet i 20kg.prosze o pomoc.moja rodzina nie jest otyla.to nie geny.dziekuje z gory

Witam serdecznie,

Czy Pani dieta jest odpowiednio dostosowana do Pani potrzeb i stylu życia? Warto udać się do lekarza i przedstawić mu problem, zrobić badania m.in na poziom TSH, glukozę. Ponadto proszę nie stosować głodówek, one dodatkowo spowalniają metabolizm.

Pozdrawiam