Brak erekcji i zerowe libido u 25-latka

Witam mam niedoczynnośc zerowe libido i brak erekcji czy ja jeszcze wrócę do normalności??długo bd musiał czekać aż libido wróci? bardzo zależy mi na odpowiedzi pozdrawiam to psuje mi troche związek

"Zerowe libido" u młodego mężczyzny wymaga wyjaśnienia.
Nie wiem, czy w Kielcach jest lekarz seksuolog. W Lublinie jest dr K.Bojar, który przyjmuje też w Warszawie.
Uważam, że konieczna jest wizyta u lekarza specjalisty.
Pozdrawiam i zachęcam do dania szansy medycynie.
Pozdrawiam Pana. JW, Poznań.