Brak infekcji wirusowych a układ odpornościowy u 20-latka

Witam, mam pytanie odnośnie mojego układu immunologicznego. Mam 20 lat i od około 5 lat nie byłem chory na jakiekolwiek przeziębienie lub grypę. Ubieram się luźno, zwykła koszula przy 0-5C ze względu na to że jest mi bardzo ciepło zawsze. Nie odnotowałem w przeciągu tego okresu żadnych bólów gorączkowych, kaszlu, bądź bólu gardła dłuższego niż 1 dzień. Nie cierpię na nic, nie jestem też alergikiem. Czy taki stan napewno jest prawidłowym? Pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Jest to stan jak najbardziej prawidłowy. Tylko pozazdrościć.
Pozdrawiam