Brak miesiączki po poronieniu w 21. tygodniu ciąży

Dzień dobry. 23 września poronilam w 21 tyg ciąży. Do tej pory nie pojawiła się miesiączka. Ciążę wykluczam. Byłam na wizycie kontrolnej 28 października i lekarz stwierdził endomedrium o gr 7 mm i powiedział że w najbliższych dniach okres się pojawi. Czy powinnam jeszcze czekać czy udać się na kontrolę? Dodam że kiedy urodził się mój synek okres dostałam równe 2 mc po porodzie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję ponowny kontakt z ginekologiem. Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić dokładniejszych informacji.