Brak nocnych polucji i brak fizycznej przyjemności z pettingu

Nie mam polucji nocnych przy całkowitym braku masturbacji i seksu. Tak w zasadzie to nigdy nie miałem wytrysku, nigdy się nie masturbowałem bo nie widziałem potrzeby ani celu, dotykanie się nigdy nie było przyjemne. Dodatkowo nie odczuwam żadnej fizycznej przyjemności z "zabaw" z dziewczyną. Nie wiem co się dzieje, jedyne co czuję przy dziewczynie to emocje związane z odkrywaniem jej ciała. A polucje nocne się nie pojawiały, tylko czasem się budziłem z mokrymi gaciami ale od moczu a nie spermy.

Dzień dobry!

W jakim wieku i jak często dochodziło do mimowolnego moczenia się w nocy? Czy jest Pan przekonany, że rzeczywiście był to mocz? Prawdopodobnie konieczna jest konsultacja urologiczna.
W temacie braku potrzeb seksualnych oraz nie odczuwania przyjemności z kontaktów seksualnych proszę osobiście skonsultować się z lekarzem seksuologiem oraz psychologiem seksuologiem. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i więcej informacji.

Pozdrawiam!