Brak objawów ciąży w 8. tygodniu jej trwania
Witam, niedawno się dowiedziałam że jestem w ciezy - obecnie 8tc. Czuje się bardzo dobrze, właściwie nie mam żadnych objawów ciazy. Pytanie moje brzmi czy bez obaw mogę wybrać się z mężem na weekend poslubny w góry? Mamy zarezerwowany pokój w hotelu spa w Tatrach. Lekarz powiedział że skoro się dobrze czuje to na weselu mogę bawić się normalnie ale zapomniałam zapytac o wyjazd. Na jakie udogodnienia w spa mogę sobie pozwolić a na jakie nie? Czy mogę iść nad morskie oko, Gubałówke itp?

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Może Pani sobie pozwolić sobie na taki wysiłek jednak sugeruję uważnie przyglądać się swojemu organizmowi i w razie potrzeby zaprzestać spacerów.
Pozdrawiam.
Lek. Tomasz Budlewski
Wszystko zależy od tego jak się będzie się Pani czuła. spacery ok ze spa raczej jie