Brak okresu i leki stosowane w niedoborze estrogenów

Witam! Mam 31 lat. Ostatnią miesiączkę miałam 2 miesiące temu. Zrobiłam badania i tak FSH - 138 i Estradiol 7,85. Dostałam od lekarza Novofem. Moje pytanie, czy po tym leku wszystko wróci do normy? Jak sobie poradzić z uderzeniami gorąca - czy miną po tym leku? I czy będę mogła mieć jeszcze kiedyś dzieci? Pozdrawiam! Dziękuję za odpowiedź!

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja po

Niestety, czasami niektóre metody zabezpieczenia przed ciążą zawodzą, może dojść do pęknięcia prezerwatywy lub kobieta zapomni o tabletce antykoncepcyjnej. Coraz częściej mówi się o antykoncepcji awaryjnej, która jest określana również jako antykoncepcja ?po? czy antykoncepcja ratunkowa.

Witam! Przepisany lek stosowany jest przy niedoborze estrogenów i ma na celu złagodzenie objawów menopauzalnych. W związku z tym lek powinien zlikwidować lub chociaż zminimalizować odczuwane dolegliwości. Niestety w tej chwili nie da się odpowiedzieć, czy na pewno wszystko wróci do normy po zastosowaniu tego leku i czy będzie możliwa ciąża. Na takie pytania odpowiedzi może udzielić tylko ginekolog prowadzący w oparciu o całość obrazu klinicznego. Niestety w tej chwili nie można powiedzieć nic więcej. Pozdrawiam serdecznie!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty