Brak przyjemności z seksu u młodego mężczyzny

wiatm. Mam 23 lata, jestem mezczyzna. Seks uprawiam regularnie jednak nie sprawia mi on wiekszej przyjemnosci. Mam atrakcyjna dziewczyne, ktora bardzo starasie zaspokoic w sprawach lozkowych.

Dzień dobry!

Co Pan rozumie przez brak przyjemności? Raczej doznania fizyczne czy stosunek emocjonalny, podniecenie psychiczne, nastrój? Czy są/ były takie zbliżenia, które sprawiały Panu przyjemność, były bardziej udane niż zwykle? Czy jest coś innego, co sprawia Panu seksualną satysfakcję, np. masturbacja albo filmy pornograficzne? Czy odczuwa Pan potrzeby seksualne, pożądanie? Czy pojawiają się fizyczne oznaki podniecenia?
Pytań jest wiele. Polecam dłuższą osobistą rozmowę z seksuologiem, aby poszukać wskazówek, z jakiego powodu może Pan nie odczuwać przyjemności z seksu.

Pozdrawiam!

Witam, radziłabym wizytę u seksuologa, aby dokładnie omówić jak postępować z własnym ciałem i partnerki, aby podnieść poziom atrakcyjności z przeżyć erotyczno-seksualnych. Jest tak, że gdy mężczyzna pracuje nad rozbudzeniem partnerki, to sam się tym podnieca. Druga rzecz to być może coś niewłaściwego spotkało cię w dzieciństwie, nadopiekuńcza mama, nieadekwatne wzory partnerskie między rodzicami, itp, wtedy warto zwrócić się po pomoc do psychoterapeuty. Powodzenia