Brak rezultatów podczas diety redukcyjnej

Witam, obecnie jestem na diecie redukcyjnej od kwietnia niestety dieta mimo modyfikacji przez dietetyka nie przynosi rezultatow od okolo 3 miesiecy a czasami nawet waga potrafu wybic w gore o 1 kg- 1,5 kg gdy robie nawet niewielkie odstepstwa. Chcialabym przejsc do fazy stabilizacyjnej poniewaz jestem juz zmeczona mala iloscia posilkow i czuciem ciaglego glodu. Czy jednak przy zwiekszaniu kalorycznosci posilkow nie zaczne znowu tyc? Dodam ze jestem pod opieka dietetyka.

Jeśli jest Pani pod opieką dietetyka, to nie powinna mieć Pani żadnych obaw z wprowadzeniem stabilizacji wagi. Odpowiednio rozłożona w czasie stabilizacja wagi zapewnia utrzymanie efektów odchudzania. Oczywiście powinna zdawać Pani sobie sprawę, że powrót do wszystkich nieprawidłowych nawyków żywieniowych sprzed diety efektu nie utrzyma.

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska