Brak siły fizycznej a podłożu psychosomatycznym

Mam taki problem - w nienaturalny sposób nie mam siły fizycznej, o podłożu psychiatrycznym, ponieważ kiedy myślę, że mam siłę to mi się trochę poprawia a jak myślę, że nie mam siły to mi się pogarsza. Ogólnie jest to powiązane z z myślami i psychiatrią, bo w tej dziedzinie jestem chory Jakie lekarstwo powinno być wystosowane na taką dziwną dolegliwość? Może neuroleptyk? Dodam, że byłem w szpitalu 3 miesiące i miałem zespół paranoidalny u osoby w okresie adolescencji z podejrzeniem schizofrenii.

Jedyne co mogę polecić w tym momencie i w okolicznościach jakie istnieją (porady online) to udanie się do lekarza psychiatry i omówienie z nim Pana dolegliwości i objawów. Niestety po tak krótkiej informacji nie mogę dokładnie stwierdzić jaki jest powód Pana obniżonej sprawności fizycznej, ani jakie będzie najlepsze na nie lekarstwo. Polecam zatem udać się do lekarza i u niego - po szczegółowym wywiadzie - powinien otrzymać Pan niezbędne informacje i plan zaradczy. Powodzenia!

Witam. Przy tak poważnym rozpoznaniu powinien być Pan pod stałą kontrolą psychiatry i to z nim powinien Pan uzgadniać zagadnienia dotyczące Pana leczenia. Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Nie jest możliwe postawienie żadnej diagnozy ani zaproponowanie właściwego leczenia/ leku na podstawie skąpych informacji, bez osobistego kontaktu. Osłabienie, obniżony napęd, brak energii życiowej jest objawem wielu różnych chorób i trudności.
Proszę osobiście skonsultować się z lekarzem psychiatrą oraz psychologiem, np. w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!