Brak siły i spadek energii a palenie papierosów

Brak siły, spadek energii. Od jakiego czasu zauważyłem, że mam straszny problem ze wstawaniem rano. A gdy już wstanę to przez jakiś czas nie mam na nic siły. Bardzo dużo pracuje i uczę sie jako student, ale śpię tak jak powinienem (7-8 h). Czy może być to związane z paleniem ?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, może mieć to związek zarówno z paleniem tytoniu, jak i ogólnie z trybem życia (stres, praca zmianowa, znaczny wysiłek fizyczny, niewłaściwa dieta).

Proszę Pana,
Proszę zwrócić uwagę na wyrażenie " nie mam na nic siły". To musi być przesadzone. Proszę odwrócić pytanie. I zadać je sobie; Na co miałbym siłę? Co bym chciał? Proszę postawić to sobie za cel, i zachce się Panu żyć.

Pozdrowienia
Tomasz Furgalski