Brak zaufania, przypadkowy seks i kompulsywne objadanie u 29-latki

Najgorsze to, ze nikomu nie ufam!!Nie wiem jak terapia ma przebiegać, boję się.Dzwoniłam do dwóch Pan nie sa certyfikowane bo nic o tym nie wspominały,ale ich głos przeraził mnie.Mam29lat a zachowuję sie jak dziecko.Zadawane rany bola ale pomagaja ukrywanie ich robi sie koszmarem, przypadkowy sex nałogiem a obrzarstwo doprowadza do cholernych wyrzutów, kilka razy próbowałam popełnic samobójstwo zawsze odratowali....nigdy nie bede normalna.Boje się bo mam małe dziecko a Ono cierpi gorzej niż ja..

Stan bardzo poważny. Zalecam wpierw konsultację psychiatryczną oraz włączenie do leczenia podstawowego psychoterapii. Proszę zadbać o siebie bo WARTO. Zalecam przede wszystkim terapię u psychologa - uprawnienia można łatwo sprawdzić w internecie, szukając informacji o dotychczasowym zatrudnieniu szczególnie w jednostkach publicznych.