Brak zrzucenia wagi po rozpoczęciu ćwiczeń

Od 12 dni uprawiam sport(3 razy w tyg. pływam, jeżdżę na rowerku stacjonarnym co 2 dzień po 30 minut, co 2 dzień od 6 dni robię brzuszki i podciągam się na drążku) mimo tego moja waga stoi w miejscu(81,8kg przy wzroście 180cm)- ostatni raz ważyłem się 6 dni temu. Jem 3 posiłki dziennie. Biorę Abilify 15mg rano, Depakinę Chrono 500 rano i 500 wieczór a także Seronil 20mg rano. Dlaczego choć trochę nie schudłem? Bardzo proszę o odpowiedź.

Witam serdecznie,
Nasze wagi pokazują tylko całkowitą masę ciała. Mogło wydarzyć się tak, że stracił Pan tkankę tłuszczową ale nadrobił Pan masą mięśniową, czyli w miejsce straconej tkanki tłuszczowej narosły mięśnie. Proszę się obserwować, mierzyć obwody, jeśli są coraz mniejsze to znaczy, że redukuje Pan tłuszcz, ale rozbudował Pan mięśnie.
Pozdrawiam,