Bruksizm, obniżone libido, przeziębienie, wypadające włosy

Witam, mam 26lat. Uprawiam regularnie sport, dbam o diete. Przez ostatnie 2 miesiace wciaz czuje sie zle. Jestem ciagle przeziebiony, jest mi zimno,wypadaja mi wlosy,pogorszyła mi sie cera, spadlo mi libido,zle sypiam, zgrzytam zebami przez sen.

Najpierw proszę się udać do lekarza Poz i zrobić badania diagnostyczne. Jeśli one nie wskażą fizjplogicznego podłoża Pana problemu, wtedy warto pójść na wizytę do psychologa. Stan obniżonej odporności, spadek libido, problemy ze snem mogą wynikać z trudności natury psychologicznej (np. Z wysokiego poziomu stresu, lęku, zaburzeń na tle nerwicowym itd.). Warto się temu przyjrzeć. Pozdrawiam

Lek. dent. Agata Duda

poza badaniami ogólnolekarskimi przydała by się wizyta u psychologa i stomatologa zajmującego się stawami skroniowo-żuchwowymi
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk