Niestabilne emocje i obniżone libido, a szansa na uratowanie związku

Ponad rok w związku, bardzo silna miłość. Zaczęło się psuć po pierwszym stosunku parę miesięcy później. Była moją 1. partnerką. Za bardzo zależało mi na seksie, ona zaś miała złe przeżycia z poprzedniego związku, chciała tego, ale bała się zaufać. Oboje niestabilni emocjonalnie. Od tego czasu nosi uraz. Spadło jej libido, często zmusza się do seksu. Teraz bardziej mi zależy na niej, niż odwrotnie. Kocha mnie i nienawidzi, gdy wspomni nasze burzliwe początki. Czy jest szansa na ratunek dla nas?

Dzień dobry.

Jeżeli jesteście oboje zainteresowani odbudowaniem relacji, sugerowałbym wspólne podjęcie terapii. Jeżeli z jakiegoś powodu partnerka nie będzie chciała w niej uczestniczyć, warto, by podjął Pan terapię indywidualną.

Pozdrawiam.