Brzuch i boczki - jak poprawić ich wygląd?

Witam, mam 16 lat i ważę 74 kg przy wzroście 165 cm. Moim największym problemem są ogromne boczki i brzuch. W mojej rodzinie występuje nadwaga. Chciałabym schudnąć około 8 kg, najbardziej w obszarze brzucha. Stosowałam już różne ćwiczenia, ale nie mam żadnej motywacji. Moim największym problemem jest to, że bardzo lubię jeść i nie mogę przestać, jem nawet wtedy, kiedy już mnie boli brzuch. Proszę o pomoc, bo zbliżają się wakacje, a ja nie mieszczę się w zeszłoroczne spodnie! Pozdrawiam :)

Witam,

aby utrata masy ciała była trwała, a efekty widoczne, powinnaś połączyć aktywność fizyczną z prawidłowym odżywianiem. Na początek zapoznaj się z zasadami zdrowego odżywiania, które znajdziesz w artykule artykuł http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki. Nie powinnaś nadmiernie ograniczać kalorii, ponieważ jesteś aktywna fizycznie.

Na wyszczuplenie brzucha proponuję zestaw: 15 minut ćwiczeń siłowych oraz ćwiczenia aerobowe (co najmniej 30 minut).

Pozdrawiam