Budzenie nad ranem u 9-letniego syna

mój synek ma 9 lat od czasu do czasu budzi się nad ranem i nie może zasnąć ,w rodzinie nic się nie zmieniło ,teraz są wakacje więc szkoła odpada chciałabym mu pomóc.Zawsze chętnie szedł spać i spał całe noce .Robiłam mu badania czasami zgrzyta zębami wszystko jest ok więc sama nie wiem w czym problem.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane budzenie się w godzinach porannych, jeśli dziecko nie ma żadnych innych niepokojących objawów, nie wydaje się być wynikiem patologii. Jeśli jednak ma Pani jakiekolwiek wątpliwości, proszę skonsultować się z lekarzem pediatrą.