Budzenie i stękanie w nocy u 9-miesięcznego dziecka

Witam!! Jestem mamą 9 miesięcznego synka. W sumie od urodzenia ma problem ze spaniem, a teraz to już jest koszmar. Budzi się co 1, 2 godziny, stęka mruczy wierci się, a teraz nawet z budzi się z krzykiem. Nie wiem co mam już robić, w ciągu dnia jest fajnym dzieckiem. Ma dwa ząbki na dole a dalej nic nie widać. Koło 20 je ostatni posilek, a drugi zjada różnie w zależności od nocy koło 2 ,3. Proszę o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej wskazać konkretną przyczynę zaburzeń snu występujących u dziecka. Sugeruję jednak konsultację ze specjalistą pediatrą, który zbierze wywiad, zbada dziecko a być może także zleci badania dodatkowe.