Były plamienia, a później nic...

Miałam przerwę od brania tabletek antykoncepcyjnych (2 cykle). Gdy teraz zaczęły mi się plamienia, tak jak zwykle byłam pewna, że to pierwszy dzień miesiączki, więc zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne. Jednak co się okazało, na plamieniach się skończyło i nie wiem, czy brać dalej tabletki regularnie czy zaprzestac :( test ciążowy wyszedł mi negatywny i nie wiem, co mam robic :/

KOBIETA ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam!

Nie wydaje mi się, aby miała Pani powody do obaw. Może Pani dalej zażywać tabletki antykoncepcyjne.

Pozdrawiam!

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty