C9 znaczą te nasilone objawy depresyjne?

Witam, mam pytanie jestem kobietą lat 18. Cierpię na zaburzenia depresyjno lękowe z nastawieniem ksobnym. Przyjmuje leki asertin 100 mg i pernazinum 50 mg objawy lękowe i urojenia ksobne ustąpiły natomiast nasiliły się objawy depresyjne których wcześniej nie było przed lekami nie były one aż tak silne czy to możliwe że to przez te leki? Z góry dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam

Szanowna Pani,

Warto powiedzieć o Pani samopoczuciu z lekarzem psychiatrą, który przepisał Pani leki. W opisanych przez Panią objawach pomocna może być również psychoterapia.

Pozdrawiam