Choroba afektywna dwubiegunowa i poczucie lęku

Lęczę sie naChADbiorę tylkoSeroquelXR. Od kilku tyg mam prawie ciągłe poczucie lęku.Czasami wiem,czego się boję,a czasami boję sie nie wiem czego.I mam nagle zmiany nastroju,od dzikiego śmiechu,po płacz bobra.Praiwe nie wychodzę z domu,boję się chodzic do pracy,wszystkiego się boję.Nie mieszkam w Pl. wizyte u osychiatry mam pod koniec mies.Boje sie ze zwariuje,lekarz ogolny nie mogl mi pomoc, do psycholog ide za tydzien.Co mam robić,żeby normalnie funkcjonowac,mam dość tego,az zal mi siebie

W przebiegu CHAD występują zmiany nastroju oraz towarzyszący im lęk,może lekarz prowadzący powinien dodać do leczenia tzw.stabilizator nastroju np. leki z grupy antypadaczkowych lub lit,proszę zgłosić lekarzowi niepokojące zaburzenia.