Choroba afektywna dwubiegunowa, przewlekła pokrzywka i problemy gastryczne oraz zaburzenia zachowania

Witam. Od 20 roku życia mam stwierdzoną chorobę afektywną-dwubiegunową, przewlekłą pokrzywkę idiopatyczną, znaczny refluks żołądkowo-przełykowy. Kłopoty gastryczne-krwawe wypróżnianie, bóle jelitowe itp. Mimo leczenia farmakologicznego myśli samobójcze, "myśl" i chęć zabicia bliskich..... . Niewytłumaczalne zachowania. W dodatku zaburzenia osobowości-niezdiagnozowane. Mam nieokreśloną przynależność seksualną-ciągnie mnie go homoseksualizmu, ale kompletnie siebie nie akceptuję. Proszę o pomoc.

Proszę skorzystać z psychoterapii, w Poradni Psychologicznej, Poradni Zdrowia Psychicznego czy prywatnym gabinecie. Warto też skonsultować z psychiatrą możliwość leczenia na oddziale szpitala - byłoby to intensywniejsze oddziaływanie, o większej skuteczności (terapia indywidualna i grupowa, dobrane leczenie farmakologiczne, grupa wsparcia...)

http://www.krakowpsycholog.com.pl/