Choroba Hashimoto i niedobór witaminy D a problemy z wagą

mam chorobe hasimoto i niedobór witaminy D i nie mogę sobie poradzić , z wagą , tyję , staram się jesc co 3 godziny , pije 2 l wody dziennie , i nic z tego nie wychodzi , proszę mi napisać co jeść , jaką dietę , stosować . rano wstaję brzuch w miarę a potem po zjedzeniu śniadania brzuch ja balon i tak cały dzień . hasimoto w uśpieniu nie biorę jeszcze leków tylko witaminę D dziękuję za pomoc Jola

Jest to ciężka choroba i wskazana jest specjalna dieta z ograniczeniem glutenu, kazeiny, laktozy , konserwantów, dodatków do żywności, surowych warzyw krzyżowych. Hashimoto jest chorobą autoimmunologiczną , a to oznacza , że mogą się pojawić również inne choroby autoimmunologiczne jak celiakia, RZS, cukrzyca itd. Należy zadbać o kondycję organizmu, zdrowe jelita i wątrobę. Jak mogę wnioskować z Pani opisu, z jelitami ma Pani problem. Proszę przeanalizować , co Pani je , ew. napisać do mnie dokładniejszy e-mail.