Ciągła chęć snu i bladość u 18-latka

Ciągle chce mi się spać budzę się rano niewyspany i później też taki jestem. wydaje mi się ze to przez niskie ciśnienie ale niewiem anemia też nie bo robiłem badania chociaż jestem strasznie blady proszę pomóżcie co mam zrobić żeby być w dzień rześki

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z zamieszczonego opisu wynika, że konsultował się Pan z lekarzem, a ponadto miał Pan wykonane podstawowe badania dodatkowe. Jeśli ich wyniki są prawidłowe, sugeruję ocenę funkcji tarczycy. Skierowanie na badanie może wystawić lekarz POZ.