Uczucie niewyspania niezależnie od długości snu

Witam, od kilku miesięcy mam problem ze snem. Niezależnie od długości snu (min 8 - max 15 h dziennie)ciągle jestem niewyspany. Aktywność fizyczna - biegi na autobus, praca - manager, przy biurku, dużo stresu. Odżywianie - dużo warzyw i owoców, mięsa i makaronu, min 3 posiłki dziennie. Ogólnodostępne środki nasenne nie pomagają. Pozdrawaim.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane uczucie niewyspania może być wynikiem anemii, zaburzeń funkcji tarczycy, przewlekłego stresu i wielu innych przyczyn. Sugeruję wizytę u lekarza POZ oraz wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych.