Ciągle jestem zmęczona - dlaczego?

Ciągle jestem zmęczona i chce mi się spać... Rano wstaję niewyspana i najchętniej znowu bym się do łóżka położyła, ale niestety trzeba iść do szkoły... Biorę witaminy, ale mi nic nie pomagają ;( może powinnam iść do lekarza?
ponad rok temu

Witam!

Jeśli dolegliwości utrudniają codzienne funkcjonowanie i nie mają określonej przyczyny, warto udać się do lekarza. W trakcie rozmowy zada pytania, które pomogą ustalić, co jest powodem, wiele informacji może wnieść również badanie fizykalne. Na podstawie tak uzyskanych informacji, lekarz zaleci odpowiednie badania dodatkowe, a w razie potrzeby zaleci odpowiednie postępowanie.

Pozdrawiam